Всього 10 хвилин щоранку зможуть повернути ваше обличчя на 10 років назад

Італійський масаж обличчя – унікальна техніка, яка дозволить дуже швидко омолодити шкіру. Він підходить навіть діловим жінкам, адже займає лічені хвилини! Почніть робити його щоранку, і ви помітите, як шкіра прийде в тонус, зморшки зникнуть, а овал обличчя стане чіткіший.

Масаж буде корисний, як жінкам, так і чоловікам.

Перед тим як зробити легкий масаж, нанесіть на обличчя зволожуючий крем. Ми будемо впливати на шкіру поплескуванням, щипками і надавлюваннями. Поплескування виконується пальцями і долонями, щипки – великим і вказівним пальцями, а натиснення – вказівним і середнім пальцями.

Масаж обличчя від зморшок

Починайте  поплескувати обличчя від підборіддя до волосистої частини голови. Проводьте легкі поплескування подушечками пальців, потім підсилюйте вплив на шкіру, задіюючи фаланги пальців і долоні.

Перший етап масажу повинен тривати приблизно 2 хвилини. Малюнок демонструє масажні лінії, за якими треба пройтися. Це нормально, якщо обличчя злегка почервоніє, адже ми покращуємо кровообіг як в верхніх, так і в глибинних шарах шкіри!

Другий етап масажу не тільки сприяє посиленню кровообігу в зоні мімічних зморшок, але і забезпечує відтік лімфи. Виконуйте горизонтальні щипки по лініях, зазначеним на малюнку.

Протягом 2 хвилин проводіть легкі пощипування по лініях мімічних зморшок, показаним на малюнках.1 хвилину виконуйте сильні щипки від крил носа до скул по лініях.

Третій етап масажу – точкові натискання по лініях скул і навколо очей. Слід почати з невеликих натискань і поступово перейти до стимуляції сильніше – натисканням, що, які тривають протягом 3 секунд. Орієнтуйтеся на лінії, показані на малюнку, загальна тривалість третього етапу масажу – 2 хвилини.

Завершальний етап масажу ! Пройдіться по точкам краси, зображеним на малюнку вище. Протягом 1 хвилини стимулюйте їх легкими натисканнями. Потім протягом хвилини натискай на тонізуючі точки.

Закінчіть омолоджуючий масаж легкими поплескування подушечками пальців по масажних лініях, зображеним на малюнку.

Тепер ви знаєте, як зробити масаж обличчя . Ця процедура додасть шкірі пружність, позбавить від зморшок, пожвавить обличчя і поверне йому здоровий колір!

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *