Новий головний патрульний Львівщини прокоментував скандали з попередньої роботи

Представлений 31 січня новий керівник патрульної поліції Львівщини Андрій Крутень прокоментував скандали, у які раніше потрапляв на аналогічній посаді у Волинській області.

Про це він заявив в інтерв’ю LVIV.MEDIA.

Ще влітку 2020 року в інтернеті було поширене анонімне відео зі звинуваченнями щодо, начебто, корупції в патрульній поліції Волині, після чого Андрій Крутень застосовував силу і озвучував погрози на робочому місці одному з патрульних.

Вже у вересні того ж року Андрій Крутень за кермом службового авто скоїв ДТП. За даними ЗМІ, в той день він «відправляв додому» перевірку з Києва і, начебто, вживав алкоголь.

«Мені не відомі люди, які хотіли б дискредитувати мене особисто. Але є чимало людей, які хотіли б дискредитувати Національну поліцію, применшити її роль та важливість.

Применшити важливість і роль Департаменту патрульної поліції, зокрема і в системі відбиття агресії Російської Федерації. У мене до такого є стійкий імунітет. Якби я був причетний до якихось подій, я би вже відповідав, і ніхто б мене не прикривав», — розповів LVIV.MEDIA Крутень.

«Щодо поширення тих роликів, я не переживаю за себе, я переживаю за весь підрозділ. Адже я хочу, щоб наші патрульні поліцейські були вмотивованими, а багато хто буде рівнятися на мене особисто.

Я вже мав справу з різними інформаційними вкидами і маю розуміння, звідки вони беруться і для чого з’являються. До цього ж часу не було нічого про мене. А як тільки я з’явився тут — і вони з’явилися», — ділиться новопризначений очільник патрульної поліції.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *