Так – це стосується вашого здоров’я. Зверни увагу на те, як працює щитовидка! Щитоподібна залоза та її підтримка

Щитоподібна залоза – один з найбільш вразливих органів нашої ендокринної системи.

На орган впливає безліч факторів. На жаль, з деякими з них ми нічого не можемо зробити. Так, наприклад, згубний вплив забрудненого навколишнього середовища на наше здоров’я ми практично не можемо усунути. Ми можемо лише постаратися пом’якшити його наслідки.

Хоча деякі фактори піддаються контролю. Так, наприклад, на здоров’я так званої щитовидки (щитоподібної залози) сильно впливає високий рівень стресу. Постарайся максимально скоротити кількість джерел хвилювань і напруги у своєму житті.

Чому здоров’я щитовидки настільки важливе для твого організму? Річ у тому, що щитовидка виділяє гормони, які відповідають за регуляцію обміну речовин і ріст клітин в організмі.

Так, наприклад, часто буває, що багато людей страждають через повноту не від того, що багато їдять, а тому, що у них хвора щитоподібна залоза. Як це працює? Щитоподібна залоза виділяє гормони, які допомагають переганяти калорії з їжі в енергію для твоєї життєдіяльності.

Якщо ти підозрюєш проблеми з щитовидкою, негайно йди до лікаря і зроби всі необхідні перевірки й аналізи.

Користь гречаної каші

Гречка має набір унікальних особливостей і корисних речовин. Бувши багатою на мінерали, вона також є неперевершеним джерелом заліза, цинку і селену. У гречаній каші багато амінокислот, а особливо лізину, треоніну і триптофану. Саме ці амінокислоти в поєднанні з йодом виділяють необхідні для здорового метаболізму гормони. Без них обмін речовин порушується і виникають такі симптоми, як повнота, тривожність, сухість шкіри й пригніченість.

Користь гречаної каші для організму була вже давно доведена, адже, володіючи таким набором корисних речовин, вона ще і є смачним і універсальним перекусом для людей будь-якого віку.

Рецепт, яким ми хочемо з тобою поділитися, об’єднує в собі гречку і ще кілька незамінних для здоров’я ендокринної системи продуктів.

Складові:

  •  1 ст. гречки
  •  1 ст. волоських горіхів
  •  1 ст. меду
  •  родзинки й курага

Приготування:

1. Склянку гречки подрібни в кавомолці до однорідної маси.

2. Волоські горіхи пропусти через м’ясорубку.

3. Ретельно змішай всі інгредієнти та постав банку з сумішшю в холодильник.

Приймай цю суміш по 1 столовій ложці три рази в день перед їдою. Родзинки і курагу можна додавати за бажанням. Особливо корисними вони будуть для профілактики хвороб серцево-судинної системи.

Завдяки цій суміші ти нормалізуєш свій метаболізм і приведеш в порядок фігуру. До того ж, мед в складі рецепта допоможе впоратися зі стресом і підвищити твою працездатність.

Джерело

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *