Приїхали відпочивати а тут таке…Українці не можуть підійти до води на популярному курорті почалася справжня напасть

Відпочиваючі поскаржилися на гори водоростей на пляжі, цей дуже специфічний запах і лякає туристів

Дощова погода, яка кілька тижнів не покидає територію України, відбилася і на морських курортах. Пляжі Азовського і Чорного морів практично залишаються пустельними.

Крім того неприємний запах і гори водоростей на пляжах популярного курорту Скадовськ засмутили українських туристів. Відповідні фото опублікував Kherson.net.

Купи водоростей утворилися прямо перед Чорним морем і не дають нормально скупатися в ньому і взагалі підійти до води.Популярні новини зараз

Таким чином через палюче сонця гори водоростей видають неприємний запах, тому перебувати на пляжі неможливо. На даний момент сміття ніхто не вивозить, тому відпочиваючі та місцеві жителі тільки сподіваються, що проблема вирішиться найближчим часом.

Нагадаємо, що відпочинок на популярних курортах в Одесі, Бердянську і затоці в цьому році вийде занадто дорогим. Багато хто вважає, що дешевше буде полетіти у відпустку за кордон.

Також раніше повідомлялося, що у зв’язку зі зливовими опадами, які пройшли 12-13 червня 2021 року, велика кількість поверхневих вод потрапила в акваторію міських пляжів.

Отже, в службі рекомендують тимчасово утриматися від купання до особливого розпорядження.

Це необхідно, щоб не допустити погіршення епідеміологічної ситуації в літній період і профілактики захворювань, що передаються водним шляхом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *