Попередження! 5-річний хлопчик ледь не задuхнувся через звичайні жалюзі…

У Ніки і Нейта Валла з США семеро дітей. Батьки не скаржаться на труднощі, хоч і зізнаються, що просто не встигають помічати, як ростуть їхні діти, тому 13 років тому вони вирішили записувати дорогоцінні моменти на відеокамеру. Але разом з цим камера назавжди зберегла і щось жахливе.

Двоє молодших близнюків тільки навчитися ходити. Щаслива мама знімала, як вони з задоволеним виглядом грали і сміялися. В якийсь момент жінка почула короткі гудки – хтось не повісив трубку телефону. Разом з камерою жінка повернулася і побачила те, що змусила її голосно закричати від жаху.

Її 5-річний син Гевін мляво висів біля вікна. Шнур, що регулює висоту жалюзі, щільно перетягував його шию, пальці його ніг ледве-ледве діставали до підлоги, а руки мляво обм’якнули. Мама впустила камеру і закричала: «Гевін! Гевін!»

  YouTube / Antonio Ray

Почувши крики дружини, в кімнату вбіг Нейт. Батьки відразу викликали швидку. «Він майже задихнувся! Він уже весь синій! »- кричала мати. Батько тим часом намагався повернути малюка до життя. «Ти дихаєш?» – не переставав він повторювати.

Раптово Гевін почав кашляти. Той момент став найщасливішим у житті Ніки і Нейта. Малюк почав плакати. Він був живий, йому дуже пощастило

YouTube / Antonio Ray

Багато сьогодні встановлюють будинку жалюзі – вони зручніше і практичніше звичайних фіранок.

Однак мало хто замислюється, що шнур, який регулює висоту жалюзі, може бути небезпечний для маленьких дітей.

Більшість країн не ведуть таку статистику, але в США, наприклад, понад 100 дітей щорічно вмирають, заплутавшись в ланцюжках і шнурах. І навіть якщо дитину вдається врятувати, тривалий задуха може назавжди зробити його інвалідом.

На щастя, Гевіну вдалося обійтися лише шрамом на шиї. Зараз підліток вже й не згадує те, що трапилося з ним 13 років тому. Але дізнавшись, що багатьом дітям щастить куди менше, ніж колись пощастило йому самому, він умовив батьків віддати стару відеозапис журналістам. Люди повинні розуміти, наскільки небезпечними можуть бути самі звичайні речі.

Джерело:ohlyad-dnya.pro

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *