Ведуча програми “Ранок у Великому місті” на каналі ICTV Юлія Зорій вийшла заміж. Її обранцем став віцепрем’єр-міністр України – міністр із питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

 

Для реєстрації свого шлюбу пара обрала ЦНАП у пункті пропуску “Каланчак”, що розташований на адміністративному кордоні Криму з Херсонською областю. На розписі були присутні тільки свідки, сестра Юлії, брат Олексія та двоє зіркових гостей.

Про це розповіла пресслужба ICTV.

“Коли Юля запропонувала розписатися саме на КПВВ я здивувався і зрадів одночасно, адже для мене це напрочуд близька і важлива тема. Моя мета – вийти на міжнародно визначені кордони України через безпечну реінтеграцію, через послуги для людей. Наші громадяни, які проживають на тимчасово окупованих територіях, мають побачити, що і про них піклуються, що держава намагається охопити і їхні потреби. Для будь-якого українця, який проживає на ТОТ, Україна починається з моменту перетину КПВВ в бік підконтрольної уряду території. І зараз у таких пунктах надаються всі види послуг від держави. Тому ми саме там провели важливу для нас подію, щоб показати, що будь-який українець може зробити те саме, тому що це зручно, швидко, доступно і головне – безпечно”, – розповів Олексій Резніков.

Пропозицію руки та серця Олексій зробив Юлії ще восени і вже тоді пара почала вибирати дати для розпису і весілля. Церемонія повинна була відбутися ще в червні, але через пандемію і карантин її перенесли на липень. Саме святкування відклали на невизначений час.

джерело