З допомогою США! Німеччина з нами – чітка позиція. На захист України, браво!

Основною причиною зміни позиції Німеччини щодо України є тиск США на німецьке керівництво.

Позиція Німеччини протягом 35 днів проти України змінилась і буде змінюватись, – вважає народний депутат України Валентин Наливайченко.

“На це вплинули два чинники. По-перше, спротив України збройній агресії Росії. По-друге, тиск США та інших серйозних країн G7. В будь-якому випадку, енергетична політика Німеччини вже змінились, залишилось зробити це на практиці.” – пояснив Наливайченко в ефірі Еспресо.TV.

Наливайченко зауважив, що першим кроком до зміни риторики Німеччини стало закриття Північного потоку-2. Він впевнений, що Німеччина дійсно буде протягом декількох років відмовлятись від російських енергоносіїв.

“Німеччина вже заявила про готовність відмовитись від російського вугілля та нафти. Єдине на чому Україні потрібно наполягати, щоб це сталось швидше. Щоб ембарго на нафту було запроваджено терміново.”, – додав Наливайченко.

Нагадаємо, найбільш розчарованим в момент початку повномасштабного російського вторгнення був віцеканцлер Роберт Габек.

Посол України в Німеччині Андрій Мельник назвав розмову із німецькими урядовцями 24 лютого найгіршою розмовою в своєму житті.

У інтерв’ю виданню Frankfurter Allgemeine Zeitung Мельник згадав свою зустріч із німецькими урядовцями в день початку повномасштабної російсько-української війни. Мельник розповів, що віцеканцлеру було гірко і соромно від того, що улітку, вимагаючи зброю для України, він дозволив партії розгромити його позицію.

Схожою була історія із міністром фінансів Крістіаном Лінднером (ліберальна партія «Вільні демократи» ред.).

Посол України в Німеччині заявив, що глава німецького Мінфіну з “ввічливою усмішкою” стверджував про провал ЗСУ. Чиновник називав результат “давно вирішеною справою”.

Міністр фінансів Німеччини Крістіан Лінднер після нападу Росії говорив, що Україні “залишилося лише кілька годин”.

Лінднер запевнив тоді, що постачання зброї Україні чи відключення Росії від SWIFT є безглуздям, натомість варто дивитися у майбутнє – яким очільник німецького міністерства фінансів вважав окуповану Росією Україну із маріонетковим урядом.

«Це була найгірша розмова в моєму житті», – зазначив Андрій Мельник.

Однак, зараз, за словами канцлера Німеччини Олафа Шольца, Німеччина готова виступити гарантом безпеки України.

Про це повідомив речник уряду Німеччини Штеффен Гебестрейт, передає Reuters.

Як розповів Гебестрейт на черговій пресконференції, Шольц продемонстрував “загальну готовність” щодо ролі Німеччини як гаранта безпеки в телефонній розмові з президентом України Володимиром Зеленським.

Джерело:korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *