“Я думала задихнуся від сміху: Стоїть в Сільпо на касі жіночка, років 45-50, все як любив Бальзак, але в кепці Адідас… Купує запальничку.”

Варто було повернутися в Україну, заради цієї історії. Я думала задихнуся від сміху. Розбудила всіх сусідів. Розкажу Вам.

Кароч: Стоїть в Сільпо на касі жіночка, років 45-50, все як любив Бальзак, але в кепці Адідас, вимушена, як сухе червоне. Купує запальничку.

Касирка їй каже: – ой, женщіна, у вас с віска кровь ідьот! Вам плохо! – та нєт, всьо харашо, – витираючи кров рукавом відповідає мадам. – да, нєт, же! Вам плохо! ОХРАНА! ОХРАНА, ТУТ ЖЄНЩІНЄ ПЛОХО! – та всьо нармальна, биваєт, всьо харашо. Мадам намагається втекти пошвидше.

Охорона підходить до мадам, садить її на стілець і намагається надати першу допомогу. Спайдермен і супермен об’єдналися заради благої місії порятунку мадам у якої зі скроні тече кров. Марвел і ДіСі плачуть від сюжету сценарію.

Знімають з голови мадам вони кєпку Адідас, і бачать, що мадам скомуниздила ФАРШ! Звісно фарш почав протікати і от Вам і кров у віска, Шерлок! Мораль: кожна добра ґаздиня знає: ФАРШ ТРЕБА УЛАСТИ У ДВА ПАКЄТА.

За матеріалами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *