Ви в курсі, на що здатне активоване вугілля? Тримайте повний список способів його застосування

Багато з нас знають, наскільки кориснe активоване вугілля, розуміють, як і для чого його потрібно застосовувати, однак це не зовсім так. Більшість не знає, що цей медичний препарат здатний на більше, ніж просто вирішити питання з виведенням токсинів з організму. Представляємо весь перелік проблем, які вирішує активоване вугілля.

Засіб від здуття живота і метеоризму

Всі люди знають, що таке гази. У середньостатистичної людини гази виходять 14 разів на добу. Це явище вважається цілком нормальним.

Однак якщо вас з тих чи інших причин став мучити метеоризм, або здуття живота, що супроводжується різкими болями, на допомогу прийде активоване вугілля.

Виходячи з останніх досліджень американських вчених, прийом активованого вугілля перед прийомом їжі значною мірою скорочує обсяг кишкових газів.

Вугілля може знизити рівень холестерину

Підвищений рівень холестерину в організмі збільшує ризик виникнення серцево-судинних захворювань на 100%.

Один дослідний досвід показав, що люди, які брали 8 грамів активованого вугілля щодня протягом одного місяця знизили рівень «неякісного» LDL-холестерину на 40 з гаком відсотків, при цьому обсяг «корисного» холестерину підвищився майже на 10%.

І навіщо використовувати всякі статини з їх побічними ефектами ?!

Вугілля сприяє збереженню здоров’я нирок

Хтось із читачів напевно не знає, що щодня наші нирки очищають порядку 115-140 літрів крові, з чого виробляється 1-2 літри сечі, що складається з відходів та зайвої рідини.

У комплексі з печінкою нирки вважаються найдосконалішою очисною системою, відомою людині в природі.

Але вживаючи в їжу цукор, сіль, різні консерванти, тваринні жири і білки, ви можете викликати різні хвороби та ниркову недостатність.

Причому тут активоване вугілля? При тому, що воно виводить з організму сечові токсини та іншу сечовину, яку виробляють нирки в процесі очищення крові.

За допомогою вугілля можна швидко вилікувати безліч харчових отруєнь

Отруєння харчовими продуктами – це одне з найпоширеніших явищ у всьому світі. За дослідженнями аналітиків, тільки в США кожен день реєструється понад 8 мільйонів випадків харчового отруєння.

Активоване вугілля – це один з найефективніших і недорогих способів лікування при отруєнні їжею. Якщо прийняти засіб на перших стадіях отруєння, коли проявляється блювота, понос, біль в животі, то з великою часткою ймовірності вам вдасться уникнути важких наслідків і втрачених днів над унітазом, так як вугілля повинне вивести токсичні речовини, які є причинами перерахованих симптомів.

Швидке виведення токсинів і робить цей універсальний препарат відмінним засобом при харчових отруєннях.

Застосування для очищення шкіри

Щодня пори нашої шкіри, особливо в ділянках особи забиваються жиром і брудом, що вельми старить зовнішність будь-якої людини. На жаль, майже всі косметичні засоби для очищення шкіри засновані на хімічних речовинах ненатурального походження.

Активоване вугіллячко, немов магніт або насос, висмоктує з пір будь-який бруд і весь жир, після чого шкіра стає м’якою, чистою, і шовковистою!

Засіб, що робить будь-яке волосся розкішним

Йдеться все про ті же токсини, жири і грязь, які забивають пори шкіри, роблячи зовнішній вигляд людини засаленим.

За допомогою активованого вугілля можна легко і швидко очистити волосяні фолікули, надавши їм витончений вид, що виражається в шовковитості і блиску.

Цей засіб відрізняється від шампунів тим, що останні, як правило, складаються з токсичних хімічних елементів, а вугілля – речовина суто натуральне.

Як легко відбілити зуби?

Сперечаємося, якщо її у вас немає, то ви зможете її знайти – голлівудську білосніжну усмішку? Причому, на це не треба витрачати величезні кошти, відвідуючи дорогі клініки з надсучасними лікарями.

Вам всього лише потрібно обдати зубну щітку активованим вугіллям і почистити зуби, і проробляти це 2-3 рази на тиждень.

Препарат відмінно справляються з очищенням зубної емалі, відокремлюючи від неї мікрочастинки, які є основою зубного нальоту.

Завжди приємний запах з рота

Це особливо актуально для людей, які страждають від цієї проблеми!

Вугілля є не тільки надефективними дезінфікуючим засобом, він також сприяє приведенню кислотно-лужного балансу до нормально рівня. Завдяки цьому, як зуби, так і ясна будуть надійно захищенні від бактерій, що викликають різні ротові захворювання.

Проведіть чистку зубів щіткою, посипаною активованим вугіллям і робіть це без всяких хвилювань і страхів, того що зуби залишаться чорними, тому що речовина легко виполіскується звичайною водою.

Боїтеся передчасно постаріти? Вугілля в допомогу!

Активованим вугіллям вирішують і цю проблему. Він сприяє омолодженню, даруючи шкірі свіжий вигляд, волоссю – шик і блиск, зубам – білосніжність.

Однак найцікавіше – вчені довели, що якщо приймати вугілля регулярно, з організму будуть виходити всі токсини і шлаки, що шкодять організму в цілому і конкретним органам окремо. Разом з тим, ця чорна речовина активна руйнує клітини, що сприяють передчасному старінню організму.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *