Одразу після допиту! Адвокат Чауса в паніці: “невідомо, де він”. СБУ ігнорують, після заяви…

Служба безпеки України не знає про місцезнаходження колишнього судді Миколи Чауса. Про це в коментарі УНН заявив його адвокат Ростислав Кравець.

“Чекав більше півгодини після того, як запропонували почекати. Вийшов черговий і повідомив, що Миколи Чауса тут в будівлі, на Володимирській немає. І невідомо, де він знаходиться”, – заявив Кравець.

Як стверджує адвокат, у відомстві порекомендували звернутися в довідкове бюро, ігноруючи його зауваження про те, що прес-служба СБУ офіційно повідомила про те, що затриманий екс-суддя перебуває у них.

У той же час, в приймальні у довідковому бюро заявили, що не володіють інформацією про місцезнаходження Чауса. На даний момент Кравець заявив, що їде в слідчий ізолятор на Аскольдів провулок, щоб з’ясувати, де знаходиться Чаус.

Нагадаємо, сьогодні в СБУ заявили, що знають, де знаходиться на даний момент затриманий колишній суддя Микола Чаус – йому надають медичну допомогу. Повідомлялося, що співробітники Служби безпеки перебувають на зв’язку з сім’єю затриманого.

Окрім того, вчора ввечері адвокат Ростислав Кравець повідомив, що офіційно екс-судді немає в будівлі СБУ. Як стало відомо зі ЗМІ, в п’ятницю, 30 липня, в поліцію подзвонив житель села Мазурівка Вінницької області, і повідомив, що в селі з’явилася людина на ім’я Чаус Микола Олексійович 1966 року народження. Чаус нібито підтвердив, що був викрадений невідомими особами і підтвердив, що є екс-суддею Дніпровського райсуду Києва. Як повідомляв адвокат Чауса Олександр Вишневий, в Вінницьку область їздили детективи НАБУ для його затримання. НАБУ закликав правоохоронців передати детективам підозрюваного колишнього суддю. Інформаційні видання повідомляли, що обвинуваченого Чауса перехопили співробітники Служби безпеки України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *