Ніколи, чyєте, ніколи не носіть так гроші в гаманці! Ще тато мені розповів чим це небезпечно! Тоді я не звернула уваги,тепер шкодую

У Ейнштейна запитали, навіщо у нього на двері підкова, якщо він не вірить у прикмети. «Справа в тому, що прикмети збуваються незалежно від того, вірю я в них чи ні».

Є такі штуки, які працюють. Незрозуміло як, але працюють. Ось ними я і хочу поділитися. Це стосується тільки готівки, тому що у грошей на картці свій оборот.

От чесно, мені про це ще тато розповідав, але тоді не звертала увагу. Але тим не менше в них є своя частка істини.

У мене вони і правда працюють! Можливо, справа в самонавіянні. Але як тільки я переглянула своє ставлення до грошей в гаманці – я знайшла досить добре оплачувану роботу і мені повернули дуже старий борг, який я вже й не сподівалася, що повернуть.

Отже, є кілька простих правил, як правильно зберігати гроші в гаманці.

Правило перше:

Отримали гроші – несіть всю суму додому. Не витрачайте їх по дорозі. Якщо збираєтеся робити покупки, візьміть з дому потрібну суму або скористайтеся карткою. Нові гроші повинні переночувати вдома разом з вашими рештою грошей там, де ви їх зазвичай зберігаєте.

Правило друге:

Гроші в гаманці повинні лежати лицьовою стороною до вас в порядку зменшення грошового номіналу, так, щоб при відкриванні гаманця великі були ближче до тiла, лицем до вас. І не кладіть купюри догори ногами. Вам же неприємно, якщо вас головою вниз. Ось і їм неприємно.

Пару років тому, коли я дізналася це правило, я тут же виклала всі купюри до себе лицьовою стороною. За своїм розумінням  і  гроші взагалі зникли! Давно виконані проекти чомусь не оплачувалися, а всі боржники поховалися. Зробила переорієнтацію, і що дивно, раптом у всіх відразу знайшлися гроші повернути мені борг!

У кожної людини свій щасливий долар! І гривня теж.

Останні дві цифри в номері купюри повинні відповідати останнім двом цифрам року вашого народження. Три – ще краще. А в ідеалі – всі чотири. Але знайти її непросто. Така купюра – ваш безцінний особистий грошовий талісман.

Її не витрачають і нікому не дають в руки. Але є умова. Вона повинна прийти до вас сама. Обмінюватися з друзями і шукати спеціально (якщо ви касир) – не можна!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *