Дата звільнення Херсону! Всплило немислиме: план ЗСУ – всі подробиці. Україна переможе!

Українські війська звільнять Херсонську область до вересня — сказав радник голови Херсонської ОВА Сергій Хлань

Він додав, що удари по Антонівському та Даріївському мостам, а також знищення складів БК, командних пунктів, техніки в тилу ворога та лінії зіткнення – це результати підготовчої роботи. Тепер питання у потужніших і найточніших артилерійських ударах по лінії фронту та зачистці орків на зайнятих ними позиціях.

Зараз є оптимістичні передумови для звільнення територій на правому березі Дніпра на Херсонщині. Однак будь-які такі операції не варто висвітлювати.  Про це 24 каналу розповів військовий експерт Петро Черник. Він наголошує, що будь-які контрнаступальні дії, зокрема можливий наступ на Херсон, – це дуже серйозна операція, яка потребує великої інформаційної тиші.

Є ПОЗИТИВ НА ХЕРСОНЩИНІ

Зараз існують чудові передумови для звільнення правого берега Дніпра на Херсонщині. Утім, детально говорити про можливу операцію та просування не можна. Адже окупанти ретельно стежать буквально за кожними даними. І будь-яку важливу інформацію вони обов’язково використають.

“На мій погляд, є дуже хороші воєнно-стратегічні передумови для звільнення правого берега Дніпра на Херсонщині. Але детально про це говорити не варто”, – зазначив Черник.

За даними Інституту з вивчення війни, росіяни зараз активно мінують береги на певній території річки Інгулець. Однак Петро Черник заспокоює – українці навчилися завдавати влучні та якісні удари з далекобійної артилерії. У такий спосіб цілком спокійно можна розміновувати поля чи інші території.

Тут важливе інше – якщо росіяни мінують ці землі, то в них не найкраща ситуація. Це свідчить, що вони не мають ніяких генеральних задумів для просування вглиб на цьому напрямку. Адже відповідних ресурсів окупанти зараз не мають. Крім того, колишній міністр оборони України та голова Центру оборонних стратегій Андрій Загороднюк наголошує на тому, що українські військові вже отримали західну зброю та успішно просуваються у Херсонській області.

Він так само зазначає, що росіяни панікують та терміново коригують плани на Херсонщині, намагаються зрозуміти, що робити.

“Сьогодні ми почуваємося впевненіше, у нас є більша кількість західної зброї. Тому росіяни зараз панікують. Ми бачимо дуже серйозні спроби перекидання техніки, військ на південь. Це впливає на перебіг подій на сході, тобто вони можуть фактично наступ наступати тільки на одному”. операційному напрямі. Поки ми бачимо, що вони терміново коригують плани, намагаються зрозуміти, що їм робити і перебувають у вкрай не комфортному стані для себе”, – зазначив він.

За його словами, росіяни розуміють, що їм не вдасться, на відміну від України, тримати напругу на кількох операційних напрямках. Він упевнений, що ЗСУ має всі шанси для того, щоб звільнити Херсон від окупантів. Слід зауважити, що заступник голови Херсонської обласної ради Ігор Соболевський переконаний, що Збройні сили України можуть звільнити тимчасово окуповані території на Півдні України вже в серпні.

Таку думку він висловив в етері телеканалу “Еспресо”.

“Цілком ймовірно, що ЗСУ звільнять Херсонщину вже в серпні. Ми маємо дуже великий запит суспільства на звільнення Херсону та Херсонщини. Це досить великий регіон, в якому багато людей знаходяться в окупації та чекають на звільнення. Херсонщина безумовно буде звільнена. Однак щодо термінів потрібно бути дуже обережним, бо ми не маємо права там програти”, – пояснив Соболевський.

Заступник голови Херсонської облради також зауважив, що ЗСУ готують операцію зі звільнення Херсонщини та всіх тимчасово окупованих територій.

“ЗСУ готують та проведуть операцію зі звільнення Херсонщини, як тільки це стане можливим. Потрібно бути впевненим, що така операція буде успішною і тільки тоді розпочинати активні контрнаступальні дії. Потрібно набратись терпіння та просто почекати”, – додав він.

джерело:korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *