Масштабна поразка РФ! У Джонсона не підбирали слів: визнали навіть у Кремлі – успішні контратаки ЗСУ

Заяви РФ про виведення деяких підрозділів із районів навколо Києва можуть свідчити про визнання Росією втрати своєї ініціативи в регіоні. Так вважають у Міністерстві оборони Великої Британії.

“Неодноразові невдачі росіян та успішні контратаки українських військ означають, що Росія не досягла мети оточити Київ.

Заяви Росії щодо зниження активності навколо Києва та звіти про виведення деяких російських підрозділів із цих районів можуть свідчити про визнання Росією того, що вона втратила ініціативу в регіоні.

Ймовірно, що Росія намагатиметься перевести бойову міць з півночі на наступ у Донецькій та Луганській областях”, – повідомило МО Великобританії у Twitter.

Нагадаємо, у Міністерстві оборони Російської Федерації заявили про те, що країна-агресор кардинально скоротить бойові дії на київському та чернігівському напрямках. Про це за підсумками переговорів між українською та російською делегаціями в Стамбулі заявив заступник глави Міноборони рф.

“З урахуванням обговорених під час сьогоднішньої зустрічі принципів Міністерством оборони рф з метою підвищення взаємної довіри і створення необхідних умов для подальшого ведення переговорів і досягнення кінцевої мети узгодження підписання вищевказаного договору прийнято рішення кардинально, в рази, скоротити військову активність на київському і чернігівському напрямку”, — повідомив Фомін журналістам.

Він заявив, що це рішення пов’язане з тим, що переговори з підготовки договору про нейтралітет і без’ядерний статус України, а також про надання Україні гарантій безпеки переходять у практичну площину.

Однак, ввечері 29 березня радник глави МВС Вадим Денисенко під час телемарафону повідомив, що бої тривають і поки нічого не змінюється. Заяви росіян про зменшення інтенсивності бойових дій на київському та чернігівському напрямку – поки не більше, ніж слова.

“Тривають бої. На жаль, нічого не змінюється. Поки заяви росіян, що вони зменшать інтенсивність бойових дій на київському та чернігівському напрямку не більше, ніж слова”, – сказав Денисенко.

Також, за словами Денисенка, плани рф щодо “спецоперації” в Україні не змінились, окупанти міняють часові рамки.

“Ми розуміємо, яка концентрація військ є в районі Білорусі, тобто на чернігівському, київському напрямку. Ми розуміємо про концентрацію техніки і військ на Харківському напрямку. Тому, на жаль, говорити, що вони змінили якось свою стратегію я не можу. … У планах залишається, попри все, знищення державності”, – резюмував Денисенко.

Військовий експерт та директор New Geopolitics Research Network Михайло Самусь звертає увагу, що під Києвом в останні дні був активний контрнаступ ЗСУ, який завершився звільненням сусіднього до Бучі Ірпеня.

“Тому деескалація зі сторони Росії – це визнання того, що вони будуть відступати. Адже вони там потрапили фактично у мішок, Україна почала оточення угруповання, яке знаходиться у цьому “бермудському трикутнику” в районі Бучі, Ірпеня і Гостомеля. Росіяни вже були готові відступати, але зараз це подається як начебто добра воля Росії. Насправді ж ці заяви пов’язані з успіхами української армії”, – вважає він.

Михайло Самусь нагадує про наміри росіян оточити Київ з двох сторін: “Вони хотіли обійти Київ з півдня – тобто, взяти Житомирську трасу, а потім вийти на Одеську трасу. А з іншого боку йшло угруповання на Бровари-Бориспіль, де вони хотіли взяти Бориспільську трасу і знову ж таки вийти на одеський напрямок. І так оточити Київ. Таке було завдання і вони тут поклали дуже багато людей”.

“Але нічого не вийшло і ніякого оточення зробити цими силами вони вже не можуть”, – вважає експерт.

джерело:korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *