Крижані дощі та екстремальні морози: народний синоптик стривожив прогнозом на зиму в Україні

Народний синоптик попередив про екстремальні погодні умови прийдешньої зими

Літо у 2021 році видалося вельми екстремальним. Спочатку погода випробовувала українців на міцність нестерпною спекою до + 40 градусів, а потім потужними зливами та бурями з градом. Прийдешня зима піде прикладом літа і також влаштує справжній екстрим. Українці побачать все: від крижаних дощів до лютих морозів. Таким прогнозом поділився народний синоптик Леонід Горбань з порталом segodnya.

Синоптик заявив, що прийдешня зима буде кардинально відрізнятися від минулої й позаминулої. Мріяти про сніг українцям не доведеться, буде в достатку. Також очікуються сильні морози.

Грудень, за словами синоптика буде суворим і холодним. У першій декаді місяця погода буде відчувати українців крижаними дощами, а вже в другій випаде невеликий сніг. Ближче до Нового року прийде справжня зима – Україну засипле снігом і вдарять сильні морози. Однак на сам Новий рік на святковий настрій можна не розраховувати, оскільки очікується відлига. Зі Старого нового року в Україну повернуться морози, які протриматися аж до Хрещення, 19 січня.

Леонід Горбань зазначив, що в лютому очікується по-справжньому екстремальна погода. В Україну прийдуть суворі морози, які тільки посиляться до другої половини місяця. Закінчиться Лютий не тільки серйозними “мінусами”, а й сніговими хуртовинами.

Леонід Горбань також поділився прогнозом на осінь. За словами синоптика початок вересня буде теплим і комфортним, але вже з другої половини місяця почне помітно “свіжіти”. Жовтень буде прохолодним і переважно без опадів. У середині місяця українців порадує тривале бабине літо. Листопад буде суворішим. В останній місяць осені очікуються нічні морози, дощі та навіть сніг.

Джерело:bbcccnn.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *