2 хвилини тому! Немислимо, Комаровський перейшов межу: Данілов влетів, новий скандал! Команда в ауті

Доктор Євген Комаровський в ефірі програми “Підсумки місяця з доктором Комаровським” на телеканалі “Україна 24” жорстко розкритикував ідею секретаря Ради національної безпеки і оборони Олексія Данілова щодо переходу України з кирилиці на латиницю.

“У нас є структура, називається Рада національної безпеки і оборони. І в рамках цієї Ради призначили, умовно кажучи, секретаря. У мене в офісі є секретар, офіс-менеджер, який офіс упорядковує, закуповує папір для ксерокса. Це називається секретар. Які за Конституцією нашої країни права в секретаря РНБО?! Хто це взагалі?! Це за наші з вами гроші, без розмов з нами придумали. Ну, сказав Данілов, що він хоче латиницю. Ну, хоче – це його справа. Він може тризуб зробити чотиризубом, наприклад, казна-що вони придумають. Вам поговорити нема про що? Вас навчили читати кирилицею, це основа світогляду. І я не можу зрозуміти, навіщо всі журналісти це повторюють? Це ж не має жодної перспективи, це нуль”, – заявив Євген Комаровський.

Нагадаємо, раніше секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв’ю “Радіо Свобода” заявив, що українську мову варто перевести з кирилиці на латиницю.

“Я вважаю, що це буде одна з фундаментальних речей – що нам треба позбутися кирилиці й перейти на латиницю”, – сказав Данілов.

Також він виступив за обов’язкове вивчення українцями англійської мови.

“Я за дві мови в нашій країні. Англійська мова має бути обов’язкова. Тому що, якщо ми кажемо про цивілізований світ, то англійська мова – це мова цивілізованого спілкування”, – вважає секретар РНБО.

“І ми маємо розуміти, що англійську мову мають знати всі. Хто вже літні, складно, то це одна справа, а, починаючи з дитячого садочка, у школах це має бути”, – додав Данілов.

А Комаровський вже не раз відзначався гучними і сумнівними заявами щодо мови.

Не так давно,він в ефірі одного з телеканалів висловив обурення тим, що в Україні існує мовний омбудсмен, який “рахує відсотки сказаних слів”.

“Я клянусь, якби мені сказали 30 років тому, що я житиму в країні, де буде мовний омбудсмен, я б поїхав і відвіз всю свою сім’ю. Але ми всі мовчимо”, – сказав Комаровський.

Доктор вважає, що мовчання громадян України з цього приводу “вбиває нас”.

“Ми ж розуміємо, що це не те щоб бандитизм у XXI столітті, це низько, це принижує країну в столітті толерантності – наявність людей, які за мої гроші, за мої податки сидять і рахують відсотки слів сказаних… Ми мовчимо, ми всі мовчимо. І ось це нас і вбиває”, – сказав Комаровський.

Як раніше йшлося у програмі “Підгорає” на 24 каналі, на цьому можна було б зупинитися, але ні – Комаровського понесло ще далі.

“У другому турі я зробив усе, щоб Порошенко не став президентом. Для цього треба було стояти поряд із Зеленським. Я йому був потрібен для голосів, як виявилось, більше ні для чого”, – розповів він.

Не знаю, чи так збіглося, чи побачив це інтерв’ю і той, до кого звертався лікар, але відповідь не змусила на себе довго чекати. Зокрема, повідомлення озвучив Володимир Зеленський на телеканалі “Дом”, цільовою аудиторією якого є люди, що проживають на окупованих територіях.

“Ти любиш Росію і вважаєш, що ти все життя перебував на території України, але відчував, що це Росія. Якщо ти так відчуваєш, я вважаю, що заради своїх дітей і внуків вже треба їхати та шукати собі місце в Росії. Це правильно”,– наголосив президент.

Джерело:korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *